Loading Udalosti
This event has passed.

Dátum konania konferencie:

Konferencia International Construction Contracts Conference sa koná 16. mája 2019 od 9:00-18:00, vložné zahŕňa aj spoločenskú akciu od 19:30 v Lucerna Music Bar.

Miesto konania konferencie:

Clarion Congress Hotel, Praha, Česká republika.

Stručný popis:

Konferencia je výnimočnou globálnou akciou, stretnutím expertov z celého sveta za účelom zlepšenia vzťahov, posilnenie spolupráce a inovácie v stavebníctve.

Časť 1

Prvá časť je venovaná súčasným trendom v zmluvných štandardoch, napr. novej edícii zmluvných podmienok FIDIC z roku 2017, ktoré predstavia ich samotní autori. Ďalší panel sa bude venovať spôsobom, ako používať a nepoužívať zmluvné štandardy FIDIC – ide o prípadové štúdie z rôznych krajín, napríklad z výstavby dopravnej infraštruktúry v Poľsku, z výstavby projektu veľkých rozmerov fúzneho reaktora na juhu Francúzska a spôsobe riešenia jeho zmien v priebehu realizácie. Ďalej ide napríklad o prípadové štúdie venovanej nárokom vo výstavbe, ich kvantifikáciu a zmierňovanie.

Časť 2

Druhá časť (Férové ​​vzťahy a inovácie) sa zameria na ľudskú motiváciu a vplyv digitalizácie ako hlavné oblasti, v ktorých je najväčší potenciál pre zmenu, inováciu a zlepšenie vzťahov. Hlavnými témami budú BIM – digitalizácie v stavebníctve, integrácia projektanta a zhotoviteľa (design-build) a efektívna alokácia rizika vrátane nových metód dodávania smerovaných k alianciám a partnerstvám.

Jazykom konferencie je Angličtina – Slovenský preklad bude zaistený!

Vložné:

Plný poplatok vložného pre verejnosť je 12 500 ČK bez DPH (10 000 ČK bez DPH pri včasnej registrácii do konca januára 2019).

Riadni členovia SACE majú k dispozícii zvýhodnenú cenu účastníckeho poplatku. Ide o 50% zľavu z plnej ceny. Cena pre vás je teda 6000 ČK bez DPH. Stačí pri registrácii o túto zľavu požiadať s odkazom na členstvo, táto informácia bude následne overovaná.

Registrácia:

je možná e-mailom na conference@3c-global.com alebo vo formulári na webe 3C-Global, priamo tiež tu.

 

Bližšie informácie o akcii International Construction Contracts Conference nájdete v letáku na tomto odkaze.